Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Федорова Марина Ігорівна

Федорова Марина
Освіта:
Вища. Кіровоградський державний педагогічний університет ім.. В. Винниченка, факультет історії та права, магістр історії
Діяльність:
Підготовка до ЗНО з історії України, вчитель історії та права ІІ кваліфікаційної категорії, стаж роботи вчителем 5 років, досвід підготовки до ЗНО 7 років
Результати учнів 2016 року:
190,189,188,184,182,179,175,164,164,159,158 перемоги на обласних етапах конкурсу-захисту МАН та предметних олімпіадах (історія, право), участь у Всеукраїнському етапі МАН. Перемоги у конкурсі «Знавці конституції України»

Шановні учні, абітурієнти та їх батьки, вітаю вас!

Щиро запрошую поринути разом зі мною у світ нашої буремної, славетної, овіяної перемогами і звершеннями Історії. Моє особисте захоплення цією дисципліною почалося в старшій школі, коли по результатам тестування я потрапила до історико-правового класу, в 11 класі я вже представляла нашу Батьківщину на міжнародному фестивалі учнів-членів історичних клубів у Празі. За час навчання у школі та університеті мала успішний досвід написання та захисту робіт до МАНУ, олімпіад, конкурсів, участі у різноманітних тематичних конференціях, диспутах та круглих столах. Вже 5 років я маю щастя передавати свої знання і вміння учням у школі, 7 років я готую їх до складання вступних іспитів та ЗНО.

Свою вчительську місію бачу у тому, щоб учні отрмуючи грунтовні знання з предмету, ще й насолоджувалися цим процесом, отримували позитивні емоції, відчували себе конкурентними, були впевнені в собі. На моїх уроках історії України панує дружня, невимушена атмосфера, учні отримують не лише необхідний об’єм інформації (факти, дати, картографічні, потятійні компетентності), але і вчаться аналізувати, давати оцінку, доводити свою точку зору, долати суб’єктивізм і докопуватися до істини.

Своїми випускниками я пишаюся і з більшістю підтримую дружні стосунки і сьогодні, серед них призери Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, Всеукраїнських олімпіад, конкурсу “Юні знавці Конституції України”, переможці студентських олімпіад з Історії України у різних ВУЗах нашої держави, всі вони не лише гарно склали ЗНО, але і отримали відмінні бали з цього предмету в університеті. Впевнена що і Вами, шановні учні, будуть пишатися, – я, наш чудовий педагогічний колектив центру “Енотті” і звичайно Ваші батьки! Все у ваших руках!

__________________________________________

Марина закінчила КДПУ ім. В. Винниченка (диплом з відзнакою) магістр історії. Має успішний 7 річний досвід підготовки абітурієнтів до ЗНО. Постійно приймає участь у різноманітних семінарах і тренінгах. Має сертифікат Intel education, закінчила курси «Вчитель -online». Має свідоцтво про підвищення кваліфікації №2630 від 12 жовтня 2012 року підвищила кваліфікацію як вчитель історії, що викладає правознавство.

Марина приймала участь у міжнародному обміні «FIRE theatre-art-culture FOUNDATION Youth Exchange» у м. Софія (Болгарія) 15.06.2012-02.07.2012
Успішно пройшла курс «Психологічна школа розвитку особистості». Має безліч подяк, грамот і сертификатів.