Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Про курси

Підготовка старшокласників проводиться за такими напрямами:

pic4

Заняття проходять в міні-групах по 4-7 учнів. Тривалість курсів – з вересня по червень включно (Повний курс), з листопада по червень (Напівінтенсив), з лютого по червень (Інтенсив), до самого ЗНО. Заняття проводяться 2 рази на тиждень згідно з навчальним планом, складеним на весь період за вимогами Центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки.

Особливості курсів:

  • Кожен курс складається з 65 основних занять (Повний курс), 50-55 занять (Напівінтенсив), з 35-40 занять (Інтенсив). При цьому останній місяць відводиться на повторення матеріалу перед ЗНО та написання тренувальних тестів ЗНО (марафон).
  • Кожен урок проводяться тестування з попереднього матеріалу, різні опитування для закріплення знань.
  • Після кожного блоку (6-8 уроків) слідує контрольний урок (усний, тестовий і візуальний) аналогічний ЗНО.
  • Батьки завжди в курсі навчального процесу, кожен місяць отримують повний звіт про успішність дитини і відвідування занять.
  • Уроки проходять з використанням презентацій, відеоматеріалів, конспектів, електронних підручників, новітніх анімаційних додатків, широкоформатних таблиць, величезної бази тестових завдань.
  • Авторська ситема навчання дозволяє активно взаємодіяти зі слухачем – щоб він став активним учасником навчального процесами здав ЗНО більш ніж на 190 балів.

У 2014-2019 році 100% наших учнів вступили до університетів, з них 75% на бюджетну форму навчання таких престижних ВУЗів, як КНУ імені Т.Г. Шевченка, НМУ імені Богомольця та інші

Урок включає в себе динамічне чергування навантаження з акцентами на різні види пам’яті. Практика показала, що це дає свій результат – максимальна кількість матеріалу залишається в пам’яті на довгий час. Ми впроваджуємо методику проведення індивідуальних занять в рамках групового навчання – щоб зробити наші уроки якомога ефективнішими для кожного учня.

Ми не обіцяємо неможливого – ми даємо тверді знання!
Записатися на пробне заняття