Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Бабич Ірина Валеріївна

Бабіч Ірина
Предмет:

Освіта:
Вища. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, спеціальність “Біологія”, кваліфікація, вчитель біології, хімії, екології та валеології (диплом з відзнакою)

Діяльність:
Підготовка до ЗНО, викладацький стаж 7 років, ведення навчального блогу для учнів. Підготовка переможців біологічних олімпіад

Результати учнів 2018:
178-199

Шановні батьки та учні!

Біологія – це не просто один із шкільних предметів, це цілий комплекс наук про життя. Той великий, на перший погляд, об’єм матеріалу, який розглядається в шкільному курсі не має Вас бентежити, адже навчатися можна легко, якщо Вам буде цікаво це робити.

Моєю метою, як вчителя біології, є формування системи знань з біології, необхідної для адекватного світосприймання та уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, і відповідно як наслідок цього – високі результати в ЗНО.

Ефективність засвоєння навчального матеріалу забезпечуватиму проведенням на уроках біологічних експериментів, дослідів, ігор, використанням демонстрацій, новітніх навчально-інформаційних технологій.

Моїм педагогічним кредо є давньогрецька мудрість: «Учень – не амфора, яку треба заповнити, а факел, який треба запалити». Саме так ми і будемо працювати! Нічого неможливого немає. Ваше бажання, трішки зусиль, моя допомога – і ви будете знати біологію, результати приємно здивують. Тож я в Вас вірю!

___________________________________________________________________

Ірина закінчила Національний педагогічний університет ім. МП. Драгоманова, підвищила кваліфікацію в Київському університеті ім. Б. Грінченка. Працювала в Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою та в Технічному ліцеї НТУУ «КПІ» викладачем біології. Має подяки від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА, Управління професійної освіти (Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м. Києві) за особистий внесок у розвиток освітніх інновацій досягнуті успіхи у справі навчання майбутніх кваліфікованих робітників та за підготовку учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських загальноосвітніх учнівських олімпіад з предмету «Біологія». Має нагороди «Кращий педагог професійно-технічної освіти м. Києва 2013року» та Кращий педагог професійно-технічної освіти м. Києва 2014року». Веде навчальний блог для учнів і батьків «Біологічна сторіночка».

Дипломи та нагороди: