Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Чичасова Світлана Григорівна

Чичасова Світлана
Предмет:

Освіта:
Вища. Донецький державний університет (1994 р.), математичний факультет, кваліфікація «Математик. Викладач», диплом з відзнакою

Діяльність:
Вчитель вищої категорії, «учитель-методист», педагогічний стаж – 20 років, досвід підготовки до ЗНО – 8 років

Результати учнів 2016:
192,5; 190,5; 190; 189; 186,5; 182,5; 179,5; 178; 176,5.

Любі друзі!

Ніколи в житті я не задумувалась, за що я люблю математику, бо це було для мене природно – мій батько був математиком-науковцем, кандидатом фізико-математичних наук. Тому з дитинства у мене були книжки про цікаві математичні факти та задачі, батько навчав мене різноманітним логічним іграм. І ось, коли прийшов час обирати професійний шлях, міркувати довго не прийшлось.

Для мене математика – це не тільки просто точна наука, а політ фантазій і думок. Ще Леонардо да Вінчі говорив: «Книга природи розкрита перед нами, але вона написана не тими буквами, з яких складається алфавіт, її букви – це трикутники, чотирикутники, круги, кулі». Так, я вчитель математики, бо ставлення до цієї величної науки у мене особливе. Адже, як гріють серце й душу блискучі очі дітей, коли при вивченні теми вони самостійно виводять формулу або знаходять новий спосіб розв’язування якоїсь задачі. Математика запрошує в своє королівство всіх, хто наполегливий, хто часто каже: «Чому?», хто не боїться цифр і обчислень, і чий девіз: «Хочу все знати!»

Розуміти математику не складно, адже вона дуже логічна і послідовна. У математиці завжди одне закономірно випливає з іншого. Деякі з цих закономірностей прості й очевидні, інші потрібно просто запам’ятати. У кожному разі, якщо зрозуміти основні принципи і правила, математика виявиться дуже захоплюючою наукою.
Шановні старшокласники! Запрошую вас разом пройти шлях від «Я нічого не розумію-((» до «Це так легко -))», а, як підсумок, отримати високий бал на ЗНО!

__________________________________________

Під час роботи у школі, 9 років викладала у класах з поглибленим вивченням математики, 5 років була заступником директора з наукової роботи. Маю призерів Всеукраїнської олімпіади з математики, переможців Міжнародного математичного конкурсу Кенгуру». З 2015 року – член «Національної асоціації репетиторів».