Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Жарікова Єлизавета Володимирівна

Жарікова Єлизавета
Освіта:
Вища. Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка, інститут філології. Диплом магістра

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з української мови і літератури. Досвід підготовки до ЗНО — 7 років.

Результати учнів 2018:
172-199

Шановні учні та батьки!

Українська мова і література недаремно присутні серед тих предметів, які є обов’язковими для складання на ЗНО. Мова і мислення — нерозлучні. Уміння логічно і грамотно висловлювати думку робить людину успішною, у якій сфері вона б не працювала. Психологи стверджують, що той, хто вчиться володіти мовою, мислення своє також робить більш впорядкованим.

Я хочу донести до учнів мову не як суху сукупність нецікавих правил, а як живу, органічну й цілісну систему, яка розвивається і функціонує за певними законами. Розуміння цих правил, а не нудне зазубрювання, дасть ключ не тільки до успішного складання ЗНО, а й до вивчення мови в університетських курсах. Уміння писати цілісні й змістовні тексти ще не раз знадобиться під час навчання: реферати, курсові, інші види наукових робіт — усе це вимагає якісних знань з української мови. Цікаві вправи, творчий підхід допоможуть виконати тестові завдання на відмінно і навчать знаходити вихід із нестандартних ситуацій.

Твір з української мови на ЗНО — важлива частина підготовки. Стверджую, що кожного учня можна навчити писати цікаві та якісні тексти! Варто тільки відкрити деякі «секрети» та пробудити творчий потенціал особистості.

Заняття з української літератури теж не будуть нудними, адже кожен вірш, роман, повість чи оповідання має цікаву історію створення, сприйняття читачами. До того ж, твір може бути витлумачений з несподіваного боку і відкрити нові, раніше недоступні, грані сприйняття. Це сприятиме його кращому запам’ятовуванню. Кожен текст в курсі подається не як щось окреме, а як складова літературного процесу, що робить його розуміння об’ємним та цілісним. Таким чином, підготовка до складання літератури на ЗНО стане неймовірно цікавою подорожжю у світ людської фантазії та думки.
Я зацікавилася українською мовою і літературою ще зі школи, пишу вірші, прозу, пісні. Протягом навчання в середніх та вищих закладах освіти неодноразово ставала переможцем і дипломантом різноманітних літературних конкурсів. Серед наукових здобутків — участь в студентських конференціях на літературознавчі і мовознавчі теми.

Навчальний процес має бути насамперед ефективним, а значить — цікавим. Обіцяю, нудно не буде!

__________________________________________

Єлизавета закінчила Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка на кафедрі теорії української літератури (спеціальність — «Українська мова і література. Літературна творчість») і отримала диплом магістра. Має успішний досвід підготовки учнів до ЗНО, захоплюється музикою та подорожами. Автор поетичної збірки «За-буття». Вірші друкувалися також в альманахах «Сполучник», «Свій-та-нок», «Скіфія», антології «Євромайдан. Лірична хроніка (вид-во «Discursus»). Лауреат фестивалю авторської пісні «Срібна підкова-2013» в номінації «Найкращий текст», Міжнародного фестивалю «Одна маленька свічка» (2014 – поезія , 2015 – авторська пісня), «Книжка від Зебри-2015» (Харків), переможець Всеукраїнського літературного конкурсу «Витоки» (Острозька академія, 2015), ІІ премія Всеукраїнського конкурсу «Гранослов» 2015 за збірку поезії «Перелітне ластовиння», IV премія видавництва «Смолоскип» в номінації «Поезія» (2015), учасник фестивалю «Червона рута» 2016 року (авторська пісня).

Дипломи та нагороди: