Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Канівець Катаріна Олегівна

Предмет:
Освіта:
Вища. Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка, біологічний факультет, магістр біології, червоний диплом
Діяльність:
Керівник навчального процесу в НЦ Enotti. Підготовка до ЗНО з біології. Засновник освітнього порталу biology.kiev.ua. Викладацький стаж – 8 років
Результати учнів 2014:
197.5, 196, 195, 194, 193, 190.5, 188.5, 188,5, 187.5, 187.5, 184, 183, 179.5, 178.5, 175.5, 172.5, 167, 160
Вітаю Вас, дорогі учні і батьки.

Моє знайомство з біологією почалося ще в школі зі спеціалізованого хіміко- біологічного класу, предмет мені настільки сподобався, що до цих пір я відчувають захоплення. Але найбільше задоволення це передавати свої знання учням і бачити як з інтересом загоряються їхні очі, як вони починають отримувати задоволення від навчання і своїх знань!

Моя мета навчити Вас розуміти біологію, а не заучувати. Легко запам’ятовувати складний матеріал за допомогою асоціацій, вміти ставити питання, грамотно будувати відповіді на семінарах і уроках, аналізувати, пов’язувати великий обсяг інормації в єдиний логічний ланцюжок, систематизувати та впорядковувати отримані знання.

Я не прихильник механічного зазубрювання і тривалого конспектування на уроці, адже ми знаємо, що у кожної людини є кілька видів пам’яті, активізуючи більшість з яких можна домогтися переведення інформації в довгострокове сховище в мозку, а це саме те, що потрібно при підготовці до іспитів. Однак, я хочу, щоб Ви не тільки здали ЗНО на 200 балів, а й використовували свої знання та навички у ВУЗі.

Мені цікаво, в майбутньому бачити Вас затребуваними і кваліфікованими спеціалістами: лікарями, педагогами, психологами … Моя місія прищепити великий інтерес і почуття допитливості, спрагу знань кожному учню. Біологія велика, складна, а також дуже динамічна, супер цікава і красива наука. Приєднуйтесь!

__________________________________________

Катаріна закінчила Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, біологічний факультет, має диплом магістра з відзнакою. Протягом 8 уроків успішно готує учнів до складання ЗНО з біології. Є засновником освітнього порталу для абітурієнтів з біології www.biology.kiev.ua. Має сертифікати про закінчення тренінгів та семінарів присвячених ораторській майстерності. Є керівником навчального процесу і засновником системи навчання Enotti. Катаріна має більше 15 дипломів різних ступенів з олімпіад, МАНу та конференцій.