Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Кільдерова Інна Юріївна

Кільдерова Інна
Освіта:
Вища. Київський національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. Диплом магістра філології з відзнакою. Спеціальність: «Викладач української мови та літератури

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з української мови і літератури. Досвід підготовки до ЗНО — 9 років.

Результати учнів 2018
від 175-197

Шановні учні та батьки!

Завжди шукаю нові способи розв’язання педагогічних завдань. Творчо планую систему уроків із різних тем, їх структуру, урізноманітнюю форми та методи навчання з урахуванням особливостей учнів і групи. Вільно орієнтуюсь у сучасних психолого-педагогічних концепціях навчання, використовую спеціальні прийоми роботи з розвитку в учнів інтересу до предмета. Пишаюсь своїми випускниками, які підтверджують високий рівень знань з української мови та літератури, навчаючись у вищих навчальних закладах.

__________________________________________

Інна закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та отримала диплом магістра філології з відзнакою (спеціальність: «Викладач української мови та літератури, вчитель зарубіжної літератури та українознавства» ). Вісім років працювала вчителем української мови та літератури в школі, також обіймала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. З 2015 року працює в Департаменті загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, поєднуючи з викладацькою роботою в НПУ імені М.П. Драгоманова, навчальному центрі «ENOTTI» та навчаючись в аспірантурі. Інна дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів і дорослих. Доброзичлива і тактовна, терпляча і вимоглива.
Нагороди: Грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради.

Дипломи та нагороди: