Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Кисельова Світлана Володимирівна

Кисельова Світлана Володимирівна
Предмет:

Освіта:
Вища. Донецький національний університет, хімічний факультет, магістр хімії. Диплом з відзнакою

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з хімії. Викладацький стаж – 7 років

Результати учнів:
Середній результат – 191,5 балів

Шановні батьки та учні!

Традиційно хімія вважається одним з найскладніших предметів ЗНО. Але щороку кількість учнів, що обирають цей предмет, – росте. Очевидно, хімія користується популярністю, тому що її потрібно знати майбутнім медикам, фармацевтам, вчителям та біологам. Предмет серйозний та заплутаний, однак, якщо ним цікавитись без примусу, а з власної волі – тоді все під силу.

Під час роботи на заняттях я виробила своє педагогічне кредо: зацікав, щоб пізнати, навчай, щоб уміли вчитись, твори, щоб осмислили пізнання. Моє головне завдання – донести до учнів – хімію не треба боятися, вона – дуже цікава та доступна наука. Я навчу вас разом зі мною шукати істину не шляхом механічного заучування, а цікавими заняттями, де ми будемо рівноправними партнерами, та справжніми лабораторними експериментаторами. Хотілося б згадати слова великого Сократа: « Я не можу навчити всіх усьому, але можу вплинути на мислення моїх учнів» . Разом ми досягнемо успіху та омріяних високих балів!

___________________________________________________________________

Світлана закінчила Донецький Національний Університет, хімічний факультет та отримала спеціальність магістра хімії, викладача хімії та біології (диплом з відзнакою). Має успішний досвід підготовки учнів до ЗНО. Захоплюється футболом та здоровим способом життя (є учасником різноманітних забігів на довгі дистанції). Є прихильницею французької класичної літератури (Верлен, Бодлер, Камю).

Дипломи та нагороди: