Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Крижанівський Микола Олександрович

Крижанівський Микола Олександрович
Предмет:

Освіта:
Вища. Київський національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, інститут природничо-географічної освіти, спеціальність – викладач географії, вчитель екології.

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з географії. Педагогічний стаж – 7 років, підготовка до ЗНО – 5 років.

Результати учнів:
Середній результат – 185 балів

Шановні батьки та учні!

Географія є комплексним предметом, який пов’язаний з багатьма іншими науками. Як на мене, цікавий світ нашої планети не може не захоплювати людину, що прагне пізнати його. Природні явища, стихії та процеси є неймовірно цікавими при вивченні, просто дивують своєю силою та наслідками, показують свою велич. Знати та розуміти ці закони природи є обов’язком для кожного з нас.

Географія дозволяє створити цілісну картину нашого світу, де природно-територіальні комплекси пов’язані між собою та стають наслідком розвитку населення та його господарської діяльності. Географія – предмет, який йде на вибір з іншими предметами, де перша виступає значно привабливіше у підготовці. Серед переваг предмету – відсутність серйозних математичних задач, запам’ятовування великої кількості історичних дат, а лише одна вимога – вміло використовувати теоретичні знання під час причинно-наслідкових дій. Географія також потребує знання карти, просторової орієнтації на місцевості та в часі, вирішення не складних завдань з місцевим та поясним часом, вимірювання довгот та широт пунктів, визначення масштабу карти, азимутів об’єктів. Переконую, що кожен учень легко може навчитися цьому та успішно скласти ЗНО.

___________________________________________________________________

Микола закінчив Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова на кафедрі географії (спеціальність – «Географія. Практична психологія») і отримав диплом магістра. Має успішний досвід підготовки до ЗНО, захоплюється архітектурою та туристичними подорожами. Останні роки є активним в питаннях екології та запровадження альтернативних джерел енергії в закладах освіти (створена та впроваджується програма «Нові підходи екологічного виховання учнів»).