Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Проценко Оксана Сергіївна

Проценко Оксана

Проценко Оксана Сергіївна

Освіта:
Вища. Донецький національний Університет, факультет історії та права, магістр історії

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з історії України. Досвід підготовки до ЗНО – 11 років. Педагогічний стаж – 18 років.

Результати учнів 2018:
155-196

Шановні учні та батьки!

Historia est magistra vitae: «Історія – вчителька життя». Можна навести і протилежні цьому латинському виразу слова, що історія нічому не вчить, що історія – кривава нескінченна бійня. ( Гегель ). Але з віку в вік люди і народи ставлять собі питання: «Звідки ми? Хто ми? Куди ми йдемо? Чим скрутніші часи – тим гучніше звучать ці питання . Наче молитва, наче заклик, який покликаний вирішити всі колізії історичної долі, прояснити майбутнє, освятити минуле, наповнити змістом і надією сучасне…

Історія – це один з предметів, який є обов”язковим у будь якому навчальному закладі. Я хочу щоб учні побачили в цьому предметі не сухий набір подій. Не калейдоскоп облич і фактів, а цікаву і корисну науку, в якій чітко простежуються закономірності, діють причинно-наслідкові зв’язки.

Ми творимо історію, тому повинні думати про те, щоб не чинити помилок! Всі знають історію, принаймні, основні події історії чи своєї країни, чи Світової історії, але тим не менше все жахливе, що відбувалось так і не навчило нікого нічого. Тому зараз, в час панування інформаційних технологій, важливо не лише знати певний набір імен і фактів, таку інформацію легко отримати в Інтернеті, важливо вміти аналізувати інформацію, розрізняти першочергове від другорядного, власне факт від власного вислову, розрізняти власне події від причин та наслідків. Такі навички допомагають як успішно скласти ЗНО так і не підпадати під вплив ЗМІ, мати власну позицію і, як хороший гравець у шахах дивитись на декілька кроків вперед!

__________________________________________

Оксана закінчила Донецький національний університет ім.В, Стуса, кафедра історії України. Тривалий час працювала в школі. Має успішний досвід з підготовки учнів до ЗНО. Про почуття гумору Оксани Сергіївни серед учнів ходят легенди :)

Дипломи та нагороди: