Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Василенко Наталія Василівна

Василенко Наталія
Освіта:
Вища. Київський національний педагогічний університет імені Б. Грінченка (2002 р.). Спеціальність – педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література. Диплом спеціаліста філології.

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з української мови і літератури. Досвід підготовки до ЗНО — 9 років. Загальний педагогічний стаж – 20 років.

Результати учнів:
Середній результат – 187 балів

Шановні учні та батьки!

Я вважаю, що лише після усвідомлення важливості рідної мови, ми будемо повною мірою спілкуватися українською, думати по-українськи та якісно вивчати її з метою кращого засвоєння. Для випускників це ще можливість вступу до омріяного вузу . Отже, вивчення української мови та отримання високих результатів є обов′язковою складовою вашого майбутнього. Головне – бажання вчитися та здобувати знання, а наша мета – допомогти вам у цьому!

__________________________________________

Наталія закінчила у 2004 році Київський міський педагогічний університет імені Б.Грінченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови, зарубіжної літератури. У 2002 році закінчила вищезазначений університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури. У 1996 закінчила Корсунь-Шевченківське педагогічне училище імені Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Початкове навчання» (диплом з відзнакою). За час роботи підготувала переможців районних та міських учнівських олімпіад з української мови та літератури, призерів міського конкурсу Малої академії наук у відділенні української філології (секції української мови, фольклористики, журналістики, літературної творчості), переможців Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (міський етап), Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі» (міський етап) тощо. Нагороджена грамотами та подяками різних рівнів.

Наталія систематично бере участь у Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференціях. Має педагогічне звання «учитель-методист». Працює із дітьми середнього та старшого віку (5-11 класи). Бере участь у перевірці власного висловлення ЗНО з української мови з 2009 року.

Дипломи та нагороди: