Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Верхулевська Наталія Олександрівна

Верхулевська Наталія Олександрівна

Верхулевська Наталія Олександрівна

Освіта:
Вища. Ніжинський державний університет ім. Н.В. Гоголя, філологічний факультет, спеціалізація – викладач англійської мови. Диплом спеціаліста.

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з англійської мови. Досвід підготовки до ЗНО — 7 років. Педагогічний стаж – 9 років

Результати учнів:
Середній результат – 182 бали

Шановні батьки та учні!

Англійська мова – завжди популярний предмет для вивчення, який досить часто обирають для ЗНО. З огляду на наші реалії, це досить складний іспит. Обов’язково необхідно враховувати особистісні якості кожного учня, знайти підхід до студентів, донести потрібну інформацію, намагатися зробити заняття захоплюючим, ефективними і звичайно ж веселими.

Звичайно, мову потрібно відчувати, це не тільки схеми та правила, а достатньо логічна й цілісна система, яка розвивається і функціонує за певними законами. Розуміння цих моментів, удосконалення навичок, виконання різних вправ дасть можливість скласти успішно ЗНО, а також допоможе і надалі (в університеті та й у житті загалом). Ми вчимося з основ, виростаючи до уміння писати цілісні й змістовні тексти на різні основні теми. Ми вчимося виконувати не тільки необхідні, але й цікаві вправи, а творчий підхід допомагає подолати труднощі та страх, ми разом на уроках знаходимо вихід із нестандартних ситуацій.

Твори з англійської мови — це вирішальний момент на ЗНО. Я погоджуюсь із нашими викладачами української мови, що кожного учня можна навчити писати правильні, логічно послідовні та якісні тексти! Бажаю успіхів кожному абітурієнту!

___________________________________________________________________

Наталія закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, спеціальність — «Російська та англійська мови і література») і отримала диплом спеціаліста. Має успішний досвід підготовки учнів до ЗНО, захоплюється мовами та викладанням. Відвідує різноманітні конференції та вебінари. Має 9 публікацій у збірках статей слов’янських країн (Україна, Білорусь, Росія). Має практику викладання за кордоном (8 місяців у приватній школі в штаті Нью-Джерсі). Закінчила курси та отримала сертифікат TEFL на підтвердження своєї кваліфікації вчителя англійської мови.

Дипломи та нагороди: