Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Халимон Олександр Олександрович

Халимон Олександр

Халимон Олександр Олександрович

Предмет:

Освіта:
Вища. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет кібернетики. Диплом з відзнакою.

Діяльність:
Підготовка до ЗНО з математики. Досвід підготовки 5 років.

Результати учнів 2018:
145-189

Шановні учні та батьки!

Люблю математику з дитинства (рівно як і пояснювати її іншим, а також разом шукати відповіді), коли вперше осягнув, що кожна задача має безліч розв’язків, мова про відшукання найбільш гарного і простого.

Постійно тяжію до творчих пошуків у цій сфері, наразі область наукових інтересів – теорія чисел та криптографія.
Математика – це універсальна мова, котра, постала ще задовго до того, як люди навчились письмово викладати свої знання, думки чи свої спогади.

Ніколи не був прихильником зазубрювання; зрештою, в математиці необхідність запам’ятовування зведено до мінімуму: йдеться про вивчення деяких методів, котрі дозволяють розв’язати не одну конкретну задачу, а цілий клас задач. Курс орієнтовано передусім на засвоєння цих універсальних архетипів. Ряд олімпіадних, вступних та ЗНОшних інсайдів та цікавинок будуть викладені доступно кожному, хто готовий їх почути.

Нерідко математику плутають чи зумисно ототожнюють із арифметикою, обліком, лічбою; це примітивізує і віддаляє від розуміння суті. Математика – це не лічба (для цього є сучасна, власне, обчислювальна техніка), математика – це погляд на світ, підхід та універсальний спосіб мислення.

Ще одна масова плутанина – це намагання вимірювати успіхи у цій галузі по балах сертифікату. Безумовно, якщо мова про виключно вступ до хорошого вишу, цей погляд має право на існування; але якщо ми хочемо успіху для наших дітей у цьому світі, то необхідно обома руками чіплятись за згадане вище універсальне мислення та розуміння.

Навчальний центр ENOTTI готує не просто абітурієнтів, а майбутнє!

__________________________________________

Олександр закінчив факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (кафедра обчислювальної математики) з відзнакою (диплом спеціаліста), далі навчався в аспірантурі alma mater, де працював над дисертацією 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи («Моделювання процесів аномальної дифузії з дробовою похідною за простором». В минулому – неоднократний учасник та призер республіканських учнівських олімпіад з математики та різноманітних математичних конкурсів. Окрім підготовки до ЗНО спеціалізується на допомозі обдарованим математикам-олімпіадникам, а також готує учнів (7-9 клас) до вступу в провідні профільні ліцеї країни.

Дипломи та нагороди: