Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Часті запитання

Чи достатньо пройти ваші курси, щоб отримати гарні бали на ЗНО?
Як і будь-яка підготовка на курсах, або з репетитором передбачає роботу як з боку вчителя, так і учня. Ми гарантуємо максимальну віддачу зі свого боку і в договорі прописуємо свої гарантії. Однак вони діють лише в тому випадку якщо учень готується до занять, виконує домашні завдання і відвідує уроки, тоді він безсумнівно здасть ЗНО на дуже високі бали (185-200)
Чи надаєте Ви програму для підготовки?
Так, звичайно з кожного предмету ми надаємо чітко прописану програму-план, створену на основі програми МОН для підготовки до ЗНО. В цьому плані зазначено кількість занять, контрольних робіт, прописані всі дати і теми. Таким чином, учні спокійно готуються і точно знають, що не тільки встигнуть пройти весь матеріал, а і повторити його на марафоні безпосередньо перед ЗНО
Яким чином відбувається контроль знань учнів і як про успішність дізнаються батьки?
Згідно нашої системи навчання контроль знань проводиться кожного уроку для кожного учня, а саме: тестування за матеріалом попередньої теми, опитування, мозкові штурми, задачі, твори. Після вивчення блоку тем ми проводимо чотирьох рівневу контрольну з різноманітними завданнями, аналогічними до тих, що трапляються на ЗНО. Кожний етап завершується складанням рейтингу, а результати всіх робіт за місяць надсилаються батькам на електронну адресу з подальшим обговоренням в телефонному режимі. Найкращі учні нагороджуються приємними призами, а ті хто набирає менше 6 балів за сумою оцінок підпідіє в групу ризику на відрахування.
Як краще комбінувати предмети для ефективної підготовки?
Ми радимо відвідувати два предмета в один день, наприклад, якщо Вам необхідно підготуватися до біології, хімії та української мови, найкраше було б скомбінувати в один день біологію та хімію, а мову залишити на інші дні. Наприклад, біологія/хімія вт-пт, а мова ср-сб. Таким чином можна вивчити на високому рівні 3 предмети і зекономити 3 дні на підготовку уроків в школі, хобі та відпочинок
Яким має бути рівень знань перед початком занять?
Рівень знань може бути абсолютно нульовим, т.к матеріал подаватиметься і пояснюватися дуже докладно на кожному занятті з подальшими повтореннями. Досвід показує, що всі учні мають приблизно однаковий початковим рівень знань, що визначається за допомогою пробного тестування.
Якщо учень має нульовий рівень знань чи зможе він навчатися в групі?
Ми намагаємося формувати групи виходячи з початкового рівня знань кожного учня, хоча часто в цьому немає особливої ​​необхідності, через те, що даний рівень у переважної більшості можна оцінити як нульовий. Наші курси розраховані і побудовані саме таким чином, що людина з мінімальними знаннями встигає зрозуміти, засвоїти і запам’ятати великий обсяг матеріалу, опрацювати багато тестів не тільки вдома, а й безпосередньо на самих заняттях і відповідно написати ЗНО на дуже високі бали. Так, що переживати з цього приводу абсолютно не варто. Тим більше, що на всі незрозумілі питання можна отримати відповідь на уроці або в наших групах в соц мережах.
Що таке міні-група?
Міні-група – це група учнів, в якій навчається від 4-7 осіб. Було доведено, уроки в міні групах більш ефективні, ніж заняття з репетитором один на один, так як вище мотивація для успішного результату, присутній дух суперництва, заняття проходять динамічно, матеріал засвоюється легше і закріплюється в пам’яті довше.Така група стає справжньою дружньою командою, їм цікаво вчитися разом і що дуже важливо вони частіше за все вступають в один і той самий університет!
Чи можливо відвідати пробне заняття і поспілкуватися з викладачами?
Звичайно, кожного року ми проводимо безкоштовне пробне ЗНО для учнів на початку року. Учні зможуть перевірити свій рівень знань, а батьки поспілкуватися з викладачами. Крім того, Ви можете відвідати будь-який урок за попереднім записом по телефону.

Якщо у вас виникли запитання - заповніть будь-ласка цю форму:

Ім'я:
E-mail:
Питання: