Семінари з профорієнтації

14.09.2014 Катарина Канивец
2840 просмотров

З 8-14 вересня в НЦ Enotti відбувся унікальний захід з профорієнтації “ЗНО-2015. Вибір моєї професії”. До нас завітало багато талановитої та мотивованої молоді.

В рамках тренінгу відбулося написання пробних ЗНО з усіх обраних предметів та профорієнтаційні тести. Викладачі нашого центру провели вичерпні предметні консультації, на який розбиралися найскладніші завдання та пояснювалися нюанси тестів ЗНО. А тренінг з психологом допоміг учням та їх батькам зробити значний крок до визначення майбутньої професії та обрати необхідні предмети для складання ЗНО. Подібні тренінги плануються також у жовтні. Слідкуйте за подіями на сайті.

Тренінг з профорієнтації проводить Гойко Аліна Анатоліївна магістр психології, спеціаліст першої категорії, учасник проекту «Міжнародна школа групової психотерапії», психокоректор дітей і підлітків, викладач кафедри практичної психології Київського педагогічного університету ім. Б. Грінченка, сертифікований профорієнтолог за напрямком діагностика професійної спрямованості за італійською системою інтернет-тестінгу MAGELANO.