ВСТУП ДО ЗНО

28.01.2015 Катарина Канивец
1393 просмотров

ЗНО… Нічого особливого в Зовнішньому Незалежному Тестуванні немає, не дивлячись на те, що там заводять протоколи, просять учня під номером 3 бути свідком, що пакет надійно запакований і т.д. Це звичайна контрольна, на якій Ви показуєте всі свої вміння та навички по розв’язуванню математичних задач.

Однією із перших порад по написанні ЗНО з математики – це не марнувати часу. Не засиджуватись на тестах, а як тільки отримав завдання, поступово та методично переходити до вирішення задач. Можна одразу приступити до 2-ого або до 3-ого рівня задач, доки сили ще є, концентрація, увага та голова ще свіжа.

Друга порада: не лініться розписувати на папері послідовно кожну дію. Нічого зазорного немає в рахуванні в стовпчик, не треба множити 236 на 145 в умі і наробити купу помилок. В основному, бали втрачаються не через незнання, а через неуважність. Як Рембо, одним ножем пів В’ятнама …. Це не місце для геройства. Це місце, де треба набрати як можна більший бал.

Третя порада: Математика – це точна наука. В основному, вона йде в переліку таких наук: Фізика, хімія – на технічні, дослідницькі, природничі та комп’ютерні науки; історія України та англійська – на деякі більш загальні спеціальності, типу авіаційних спеціальностей, менеджмент.

Четверта порада: Уважно вчитуйтесь в умову задачі та розберіться, що треба знайти. Шанси на написання правильної відповіді зростають, якщо правильно зрозуміти умову задачі =)

Хоч на перший погляд – це очевидні та простенькі поради, але є важливими при здачі ЗНО. Успіхів!

Автор статті: Ткаченко Євген Миколайович, викладач навчального центру Enotti