Сучасна підготовка до ЗНО
Гарантія результату

Вам зателефонувати?

Чому ми?

10 причин, чому варто обрати саме нас:

Спеціалізація нашого центру саме на підготовці до ЗНО.

Ми готуємо учнів до ЗНО стільки скільки воно існує і знаємо всі нюанси. Наша мета не тільки навчити на 200 балів і отримати багаж знань необхідний для відмінного написання ЗНО, а також успішного навчання в університеті.

Наша мета, перш за все – навчити розуміти, а не заучувати. Легко запам’ятовувати складний матеріал, аналізувати і впорядковувати великий обсяг інформації. Ми хочемо, щоб Ви не тільки здали ЗНО на 200 балів, а і використовували свої знання та навички у ВУЗі і стали грамотними фахівцями.

Місія нашого центру – підвищення якості довузівської освіти в Україні.

Детальніше »

Заняття в міні-групах

На сьогоднішній день заняття в міні групах (3-6 чоловік) – це найбільш ефективний метод навчання. З одного боку є конкуренція і бажання бути краще, а з іншого – індивідуальний підхід до кожного.

Зазвичай на курсах подача матеріалу відбувається у вигляді лекції, розрахованої на велику аудиторії, при цьому учень не має можливості поставити запитання або перепитати незрозумілий для нього момент, необхідно багато і швидко записувати, звичайно, розуміння і увагу погіршується в рази.

Ми пропонуємо курси нового формату і робимо акцент на індивідуальному підході до кожного учня. Заняття проходять у невеликих групах, застосовується опитування, тестування, малювання на дошці, перевірка домашніх завдань і пояснення всіх питань.

Унікальна система навчання

Етапно-рейтингова система дозволяє не тільки відмінно написати ЗНО і отримати тверді знання, які будуть основою подальшого навчання, але і адаптуватися до системи навчання у ВНЗ

Наша етапно-рейтингова система адаптована до модульно-рейтингової системи ВНЗ. Учень буде повністю готовий перейти з лав учнів до лав студентів. Адже наші учні отримують не тільки великий багаж знань, а і навички, які допомагають блискуче навчатися у ВНЗ, а саме:

 • Вміння працювати з великим обсягом інформації
 • Відділяти головне від другорядного
 • Дискутувати і аргументувати свою думку
 • Шукати найбільш раціональне вирішення
 • Логічно будувати свою відповідь
 • Використовувати сучасні методи запам’ятовування

Детальніше »

Досвідчені викладачі

Наші викладачі – професійні репетитори, які люблять свій предмет і вміють його пояснювати. Вони володіють великим досвідом з підготовки до тестів ЗНО. А результати учнів говорять самі за себе.

Ми знаємо всі підводні камені тестів і допоможемо Вам їх успішно вирішувати. Ми зацікавлені в найкращому результаті наших учнів, тому докладаємо максимум зусиль для 100% результату.

Детальніше »

Оснащення всіма необхідними навчальними матеріалами

Заняття оснащені всіма сучасними матеріалами і необхідною технічною базою від кольорових підручників і плакатів до планшетів і програмного забезпечення.

Кожного уроку учні отримують матеріали для навчання (конспекти, тести, тренувальні вправи ітд), адаптовані для підготовки до ЗНО і підготовлені нашими спеціалістами

Детальніше »

Зручний час і графік навчання

Навчання в нашому центрі проходить у зручний вечірній час, що дає можливість готується до решти предметів, а також шкільних уроків.

Найголовніше це те, що учень може відвідати заняття з іншою групою, якщо пропустив його не залежно від причини. Графік і кількість годин підібрані оптимальним чином для ефективного навчання. Заняття проходять 2 рази на тиждень з кожного предмета.

Когось може збентежити тривалість занять, проте, як показав досвід, за меншу кількість часу матеріал складно засвоїти. Учень не буде втомлюватися на уроці, адже згідно нашою системою відбувається постійна зміна навантажень на різні види пам’яті, що сприяє найкращому засвоєнню матеріалу.

Детальніше »

Зручне розташування центру

Для зручності наших учнів ми обрали розташування у центральній частині міста, а саме на Печерську.

Зворотній зв’язок з батьками

Після закінчення кожного місяця батьки отримуватимуть на пошту докладний опис успішності їх дітей, спілкуються з менеджером та викладачами.

Ми переконані, що результат навчання на кожному етапі має бути осяжним і зрозумілим, тому постійно проводимо контроль знань наших абітурієнтів, результати якого можуть переглядати учні та їх батьки.

Таким чином, зворотний зв’язок передбачає моніторинг успішності кожного учня в рейтинговій таблиці. Якщо успішності низька і учень не проявляє інтерес до навчання з батьками обов’язково зв’яжеться менеджер та викладач по телефону.

За допомогою рейтингової таблиці можна переглядати успішність з:

 • домашніх завдань
 • поурочного тестування
 • усних опитувань
 • додаткових завдань
 • блокових контрольних робіт
Гарантія результату

Ми повертаємо гроші за весь період навчання, якщо наш учень не набрав прохідну кількість балів. Цим ми заявляємо про свою відповідальність перед батьками і серйозний підхід до навчання.

Наша система навчання дозволяє написати ЗНО на 190 балів і вище. При цьому абсолютно не має значення початковий рівень підготовки. Важливо тільки бажання вчитися.

Детальніше »

Підтримка та консультації після вступу до ВНЗ

Ми не залишаємо наших учнів після проходження навчання. Вони завжди можуть розраховувати на нашу допомогу в будь-якому навчальному питанні.

Після того, як ви поступите до ВНЗ, можливо у Вас виникнуть додаткові запитання. Ви завжди можете до нас звернутися, і ми допоможемо вам в індивідуальному порядку.
Записатися на пробне заняття